Náš kocour

13. ledna 2013 v 17:20 | crazycat1 |  O nás
Máme doma kocoura.Jmenuje se Hugo a je mu jeden rok a šest měsíců. A proč zrovna Hugo? No to je jednoduché měli jsme ještě jednoho kocoura Ferdinanda. A když jsme mu dávali jmén nemohli jsme si vybrat jestli Hugo nebo Ferdinand a vybrali jsme Ferdinand a tak jsme druhému kocourovi dali to druhé jméno,Hugo.

Hugo se narodil 19.července kočce našich známích Etince. Ona byla čistokrevná britská krátkosrstá a jeho táta byl nejspíše nějaký kocour domácí. Etinka byla malá a měla šedé zbarvení,to však Hugo nemá. Má stejné pruhy a tečky,ale je více do hněda.
Poprvé jsme Huga viděli,když mu byly dva týdny byl roztomilý. Je ze čtyř koťat. Jena holka a tři kluci(včetně Huga). Holka byla šedá a hodně podobná Etince,jeden kluk byl veliký stejně zbarvený jako Hugo,ale měl konce předních paciček bílé,poslední Hugův sourozenec byl do šeda a hodně světlý.

Hugo,když mu byly dva týdny.

Hugo se svými bratříčky a sestřičkou.(3 týdny)

Když jsme si Huga přivezli domů byl nejdříve hodně vylekaný,ale pak se seznámil s Ferdinandem a hodně si s ním hrál.(Ferdinanda bohužel už nemámePlačící) Byl velmi vtipný,protože mu to klouzalo na našem lině,velmi rád si hrál s mouchami....

Půlroční Hugo.

Roční Hugo.

Hugo také velmi rád spí a to kdekoliv.

V posteli

Na stole.......Smějící se

Ale dokáže si i hrát


S tužkou....Mrkající

Velmi rád také loví ptáčky,slepýše nebo myšky. Takovou fotku bohužel nemám,Usmívající se

ale nějak takhle to vypadá.
(i ta kočka je docela podobná HugoviMrkající)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama