Problémy 21.století

18. února 2013 v 14:34 | crazyKete |  Téma Týdne
Jsem ráda že žiji v době ve keré žiji. Lidé majímnoho možností, jak trávit volný čas. A majímnoho nových vynálezů, přístrojů a vymožeností. Ale jási čato kladu otázku."Nejsou tyto právě tzto vymoženosti a přístroje největším problémem 21.století???"

Je to složitá otázka.....každý cítí k těmto vymoženostem. Některé lidem pomáhají vzládat různé situace nebo zachránit život!!!! Ale myslím, že mnohým z nás berou tyto přístroje mnoho volného času. Vemte si třeba takové počíteče a notebooky. Děti i dospělí u nich tráví mnoho svého volného času. a děti, které tráví u počítačemoc času trpí tím že neumějí dobře komunikovat.Vímto z vlastnízkušenosti, když nám paní učitelka řekla aťodpovídáme celouvětou.Skoro všichni odpověděli jen zjednodušeně (dvěma-třema slovy). Já jsem také možná jedna z nich
(komunikovat umím dobře), vím to a snažím se s tím něco dělat. Aby jste překonali závislostna počítačí zkuse si třebavzít knížku a číst si. Stačí půlhodiny,neníto moc,ale alespoň něcoMrkající.

Dalším velikým problémem jsou auta. Jezdí jich příliš mnoho a vzduch kolen násje velmi znečistěný. Lidé siasto usnadňují práci tím, že všude jezdíautee.
Za špatný vzduch nemůžou jenauta,alei továny. Například v Ostravě je skoro pořád špatný vzduch alidé někdz nesmí ven celé 2 týdny. Je to další velký problém 21. století.

Vaše další nápady na problémy 21.století, PIŠTE ráda se seznámím s vašimi názorySmějící se!!!
Vaše crazyKate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonim anonim | 18. února 2013 v 14:36 | Reagovat

hezké :-D

2 tkanice-world tkanice-world | Web | 18. února 2013 v 16:17 | Reagovat

hezký článek ale jen hele holky jak jste tam dali to počítadlo návštěv? Já jsem to zapoměla mám těd nový blog poraďte prosím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama