Sladké potěšení

16. února 2013 v 8:26 | crazycat |  Typy, rady a nápady

Cukrárna-Pattisserie Saint Tropez

Jestli máte rádi sladké nebo rádi ochutnáváte i něco nového nebo rádi posedíte u šálku francouzského čaje. Je toto přesně pro vás.
Cukrárna Psttisserie Saint Tropez je francouzská cukrárna. Její majitel a vedoucí všeho co se zde dělá je francouz a přestěhoval se do Čech i se svou cukrárnou z francouzského Saint Tropez,kde je úplně stejná cukrárna. Pan najitel se snaží,aby se v cukrárně co je tady u nás prodávali podobné věci co v té ve Francii. Také se snaží,aby se zde každý den měnil sortiment věcí na prodej.
V této cukrárně je vše poměrně drahé,tak bych tam normálně nešla. Šla sem tam jen proto že jsme ve škole (my co chodíme na francouzštinu) vyhráli soutěž Týden chutí a jako odměnu jsme dostali návštěvu do této cukrárny. A jelikoč pan majitek mluví jen francozsky museli jsme mu nějak rozumět,tudíž bylo blbé aby s námi šel někdo,kdo na francouzštinu nechodí.


Z vlastních zkušeností vám musím říct že když tam příjdete nemůžete odolat té vůni všech těch dortíčků a sladkého pečiva. A když nějaký z nich ochutnáte chtěli byste stále další a další.Usmívající se

Tady jsou obrázky nějakých dortíčků:
Trochu čokoládových dortíků. Mňam Usmívající se
Samozdřejmě i ovocný dortík.

A jestli jsem vám náhodou ještě dobře nevystihla jek dobré dortíky jsou,tak ochutnejte sami.Usmívající se
Adresa cukrárny je: Vodičkova 30,Praha1
Je to v pasáži Lucerna,v jedné postraní uličce kosek od sv.Václana na otočeném koni.Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama