Sny a realita - Nešťastný příběh

8. února 2013 v 16:22 | crazycat1 |  Povídky
Sny jsou jedna věc a realita druhá. Já si často přeji, aby mé sny byly realita a tak mě napadl takový krátký příběh.
Doufám, že se bude líbit.

Emma chodí do 8. třídy. Je jí 13 let, má ráda zvířata a také ráda kreslí a sní. Ve třídě není moc oblýbená. Pořát něco maluje a moc jí to jde. Je tichá a má jen jednu kamarádku Vendy. Vendy je přesný opak Emmy. Je oblýbená, vtipná.... Vendy má mnoho kamarádů, ale i přesto se nejvíce baví s Emmou.
Jednou když jdou Emma s Vendy po chodbě, potkají nového kluka. Emma se do něho zamiluje, ale není schopná ho pozdravit. To Vendy se s ním dá hned do řeči, Emma jen stojí a zasněně se na kluka dívá. Vendy zjistí, že kluk se jmenuje Erik. Emma jí hned řekne, že se jí Erik líbí. Vendy se zasměje a řekne:"No to budeš mít problé říci mu to, ale nějak to spolu zvládnem!"Usmívající se
Večer leží Emma v posteli a přemýšlí o Erikovi. Najednou usne a zdá se jí sen.
Sedí s Erikem na lavičce, jsou těsně vedle sebe a povídají si. Najednou jí chytí Erik kolem ramen a tiskne ji k sobě. Je to tak nádhrená chvíle, ale Emma se brobudí a zjistí, že to je jen sen.

Další dny vždy když potkají Erika , Vendy si s ním povídá a Emma zase mlčí. Tak to pokračuje další měsíc.
Jednou když sedí Emma s Vendy u stolu přisedne si k nim Erik. Emma se začne červenat a najednou jí mysl zaplní sen.
Sedí s Vendy a Erikem u stolu, jako teď. Ale normálně se s Erikem baví a on jí pozve do cukrárna. Avšak potom se vrátí zpět do reality a zase tu sedí a mlčí.

Jednoho dne když ho zas potkají, se s ním dá Vendy do řeči. Potom mu něco šeptá a Emmě to přijde velimi divné. Erik se s nimi rozloučí a jdou každý svou cestou. Když se ptá Emma Vendy, co mu říkala. Vendy odpoví:"Jen jsem ho prosila, aby se rozloučil i s tebou. "Aha"odpoví Emma, přád se jí to nezdá, ale snaží se kamarádce věřit.
Veskutečnosti mu však Vendy říkala, že se sejdou u kapličky. A také že se sešli. Sice spolu nechodí, ale Vendy se Erik moc líbí. Vendy se Erikovi také líbí, ale ještě jí to neřekl.
Začnou spolu někam chodit častěji až spolu začnou chodit úplně. Vendy to drží před Emmou v tajnosti. Ale....

Jednoho dne se Emma prochází po parku a zahlédne je tam. Nejdříve si myslí, že je to jen náhoda. Ale potom přijde blíže a uvidí, že se namýlila. Oprvdu to jsou oni dva, držíse za ruce a líbají se. Emma se rozbrečí a odběhne. Ale dřív než stačí utéci spatří ji Vendy rychle běží za ní.
Emma běží přes park na most, který vede přes řeku, ale je velmi vysoko. Emma přeleze zábradlí a stojí tam a celá se klepe a držíse zábradlí. Vendy ji uvidí, ale už je pozdě...... Emma se pustí, padá do řeky a už se nevinoří.

Vendy se zhrozí a hned na to začne plakat. Dává si to za vinu. Erik se jí snaží visvětlit, že za to němůže, ale Vendy si to nikdy neodpustí.Plačící

To je vše.
Vaše crazycat1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hagridihratkysestiflercimcapem hagridihratkysestiflercimcapem | Web | 8. února 2013 v 20:39 | Reagovat

opravdu čtivé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama