Březen 2013

Každý jsme jiný

31. března 2013 v 20:26 | crazyKate |  Téma Týdne
Každý jsme jiný...každý jsme něčím vyjímeční.....ale nikdo z nás si jiný nepřipadá......každý si připadá normální i když se ostatním jevíjako velmi odlyšný......nikdo z nás není stejný jako druhý....každý je originál....a proto si myslím že každý z nás je něčím výstřední.....
VÝSTŘEDNOST je pojem, který si každý představíme jinak. Někdo nám připadá výstřední tím že má zelené,modré nebo jinak byrevné vlasy, někdo se zase velice zvláštně obléká a však nikoho bysme za jeho výstřednost a odlyšnost neměli odsuzovat.
Většina z nás bere výstřednost za věc která je již na první pohled vidět ale ta pravá výstřednost se skrývá v nás. Ne každý člověk vám připadá na první pohled něčím zvláštní,krásný a velmi odlyšný. Ale když ho poznáte blýže zjistíte co v něm vlastně je jaké odlyšnosti a výsřední pocity v sobě skrývá. A tak vás pobízím NEODSUZUJTE LIDI PODLE TOHO JAK VIPADAJÍ SNAŽTE SE JE POZNAT BLÍŽE pak teprve zjistíte co v nich opravdu je.Usmívající se.

Veselé Velikonoce přeje crazyKate:)

Velikonoční bleskovka

31. března 2013 v 14:05 | crazyKate |  Bleskovky
Rozhodla jsem se že vám sem budu dávat bleskovky.
PRAVIDLA:
Kdo první napíše odpovědi bude mít reklamu na našem blogu.
První tři kdo odepíšou získají medaili
A prvních šest získá diplom

PRVNÍ BLESKOVKA (Velikonoční)
První bleskovka je Velikonoční, protože zítra jsou Velikonoce.
1)přezdívka
2)blog(pokud máš)
3)seš kluk nebo holka
4)jak slavíš Velikonoce
5)kluk:pleteš si sám pomlásku
holka:zdobíš ráda kraslice
6)oblýbená barva
7)co máš nejraději

Vaše Kačka

Výtvory z hor

31. března 2013 v 13:58 | Terka a Kačka |  Moje tvorba
Ahoj,
tak už jsme se vrátily z hor a řeknu vám myslela jsem,že v Čechách bude tepleji,ale co to nevadí určitě se již brzy oteplý a začne konečně pořádné JARO.
Jak jste již asi poznali z nadpisu,tento článek bude věnován výrobkům,které jsme vyrobyli na horách.
Co a z jakých materiálů jsme vyráběli?
Vyráběli jsme brože na kabát,tričko........,jsou vyrobené z filcu,sešívane bavlnkami a vycpané igelitem.
Co tedy potřebujete?
Na obrázku vidíte věci,které potřebujete pro výrobu broží. Pro jistotu vám to sem i napíšu.
Tak tedy potřebujete: různo barevný filc,papír na nákres budoucího výtvoru,nůžky(větší i na detaily),tužku,fix tmavé barvy,bavlnky,jehlu,niť a brožové spínáčky...


Hory a nehty

22. března 2013 v 14:46 | crazyKate |  Móda
Zítra odjíždíme s rodiči na týden do Francie. Takže sem nebudeme moci dávat žádné články. Jedeme lyžovat a myslím že to tu bez nás ten týden vydržíte. A tak tu pro vás mám ještě jeem super návod jak si nalakovat nehty. Návod psát nebudu určitě to pochopíte sami.:)

Na co se můžete těšit:

Až přijedeme dám sem nový design.
Volné designy
Super návody
...a mnoho dalšího...
Mějte se krááááásně Vaše KAČKA:D

Jaro je tu

21. března 2013 v 21:37 | Terka |  Aktuality
Konečně je tu JARO. Vím že sice první meteorologický jarní den byl už včera,kalendárně je však teprve dnes.
Taky jste se tak těšily až bude teplo a jaro a vytáhnete konečně lehčí oblečení z zadního kota skříně??? Já tedy ANO.

Před začátkem jara pro mě bylo největší sklamání,když u nás napadlo toto úterý cca. 10 centimetrů sněhu a to ani nebydlíme na horách. Však konečně úsměv do mé tváře přišel,když ve středu všechen sníh roztál a bylo asi 13 stupňů nad nulou a svítilo slunce. Dnes už tak pěkně nebylo,bylo asi jen 8 stupňů nad nulou a slunce bylo schovoné za mrakama,ale i tak mám dobrou náladu,protože je jaro a já miluju jaro,když svíti slunce,a přesto však není úplné vedro.Smějící se
A co vy máte taky rádi jaro???

Lenka-Everythink at once

21. března 2013 v 21:25 | Terka |  Hudba♫
Ahoj,
Za prvé bych se vám chtěla omluvit že jsme sem včera nedali žádny článek a že sem poslední dobou nedáváme články podle našeho týdenního rozpisu,ale to bude tím,že tvoříme nový obleček pro náš blog a snažíme se ho udělat se vším všudy,a také máme dost očení do školy.
Za druhé jsem se rozhodla,že vám na našem blogu zveřejním úplně super písničku. Je sice trochu bláznivá,ale má super klip a celá je prostě nejnejnej.S vyplazeným jazykem

Tak co íbí se vám?
Musím vám říct,že po mynulém týdnu na lyžáku už jí umí nazpaměť všichni,co tam byli. A to je tím,že my co jsme byli v družstvu svowboardistů,jsme si jí vzali jako svou ''hymnu'' a zpívali jsme si jí úplně všude na lanovce,na sjezdovce,na pokoji a všude co vás jen napadne. A je pravda,že některým lidem už to na konci týdne už ''lezlo krkem''.Smějící se Ale i přes různé výhružky,že si to nemáme k našemu zpěvu,jsme zpívali stále dál a dál.Smějící se

Přeji hezký večer TERKA:D
PS:písnička je dosti chytlavá.tak si dejte pozor......

Design-temnota

19. března 2013 v 19:43 | crazyKate |  Volné desingy
Mám tu pro vás nový volný design. Je na téma temnota. Původně jsem neměla v úmyslu dělat temný design, ale když jsem hledala nové obrázky pro inspiraci narazila jsem na ten obrázek s tím velikým stromem napadlo mě "Life is darkness. Love is light." No a tak jsem udělala design s těmito větami a se stromem. Mám z něho velikou radost a doufám že se bude líbit i vám. :)

Každý má svůj vlak

19. března 2013 v 18:52 | crazyKate |  Téma Týdne
VLAK a ŽIVOT.....jsou to dvě věci,které se nezastavují. Vlak přijede do stanice a zase odjede a život jde pořát dál. Každý z nás má svůj vlak života a je jen na něm do kterého z vlaků nastoupí a který vagon si vybere. Někteří z nás najdou svůj vlak hned a jiní skáčí z vlaku na vlak a jen ten svůj nemohou najít, vystupují a nastupují......ale jednou svůj vlak najdou a sami ucítí že je to právě ten pravý. Ale někteří lidé se jen vozí. Jsou černými pasažéry křižujícími se mezi našemi životy. Vstupují mezi nás a brání nám najít svůj vlak, svoji cestu, kterou se vydáme. Ale nenechte se jimi zmást a vždy si dejte pozor na to....jestli náhodou některý z nich černým pasažérem vašeho vlaku života........

Vaše crazyKate:)

Kde ráda pobývám

17. března 2013 v 20:26 | crazyKate |  Téma Týdne
Už jako malá jsem si hrozně ráda vlezla pod peřinu a tam přemýšlela, většinou o tom ,kde bych chtěla žít.... Často jsem tam dokázala strávit opravdu mnoho času třeba i hodinu. Byl to takový můj úkryt, když jsem se chtěla schovat před tím okolním světem a být na chvíli sama sebou. I když jsem teď už větší pořád si velmi ráda vlezu pod deku a vracím se do let když jsem byla malá. Možná je to divné, ale já si myslím,že každý znás rád zavzpomíná na za to nestydím a místo pod dekou zůstane na dětství. Nebo ne???? Já osobně se za to nestydím a místo pod dekou zůstane navždy mým nejoblíbenějším!! Ale samozdřejmě zde jen nepřemýšlím, ale také zde poslouchám hudbu. Toto místo miluji a ráda se do něho vždy vracím. A co jaké je vaše oblýbené místo????
Vaše crazyKateLíbající

Poznatky z lyžáku

16. března 2013 v 21:03 | crazyKate |  Aktuality
Já osobně jsem si lyžák užila. Bylo to fakt super pro všechny až na pár malíčkostí........Pro všechny???? No to opravdu ne. Spolužačka si zlomila ramení kloub a je v nemocnici. A zbytek nepokojů a zážitků najdete v mých POZNÁMKÁCH.

Moje poznámky:

Sobota 9.3: Odjíždíme ne lyžák. Supéér sedm dní pohody. Ale ta cesla...3 hodiny v autobuse Néééé.
17:15 konečně jsme v Peci pod Sněžkou. Všichni začali jásat, ale to jsme ještě nevěděli co nás čeká. Věci nám vzala rolba. Ale my jsme museli šlapat půl hodiny nahoru k chatě ROZKOŠ.
Neděle 10.3: Dnes se učitelé rozhodli že zůstaneme na MINI vleku u chaty. Byůa to dost nuda, protože tan kopec byl hrozně malej. A čekali jsme hrozně dlouhou frontu na vlek. Ale učitelé chtěli abychom se rozjezdili. A jedna dobrá věc kámoška Viki má svátek.
Pondělí 11.3: Dnes jsme jeli na Bramberk, což je sjezdovka u které je lanovka a je dobrá. Večre jsme já, Terka a ještě jedna kámoška jeli domů. Protože v úterý nás čeká volejbalový zápas. Cesta uběhla docela dobře.
Úterý 12.3: Vstávaly jsme strašně brzo. Už v 7:14 nám jel vlak. I když jsme vyhrály v zápase jen jednou, myslím že jsme si hezky zahrály. A i pan učitel nás pochválil. A co zatím dělali ostatní na lyžáku????? Dopoledne zůstali na chatě a váleli se a odppoledne šli na procházku. Jednoho kluka strašně rozbolelo břicho a museli ho odvézt do nemocnice. Asi v 17:00 jsme se vrátily a byly jsme úplně mrtvý. Večr se všichni dívali na fotbal. A hrozně u toho řvali. Usmívající se
Středa 13.3: Lyžování bylo super. Ale večer se moje dobré kamarádky pohádaly a já nevěděla na čí straně stát bylo to hrozné. A dost mě to překvapilo, protože to byly NEJNEJ kámoškyNerozhodný.
Čtvrtek 14.3: Ty dvě holky jsou úpně vyřízené. Spolužačka Bára spadla a bole lo ji rameno a tak ji odvezla horská služba. No nicméně jinak lyžování bylo fajn s jednou z těch holek jsme složily dvě super písníčky ale odpoledne jsem nešla lyžovat, protože mě bolela hlava. Dozvěděly jsme se že bárá má to rameno zlomené a že jí budou muset operovat a tak jsme jí zavolaly a dost se té operace bojí.
Pátek 15.3: Stále mě hrozně bolí hlava, ale dala jsem si prášek a šla jsem lyžovat.Ty dvě holky se usmířily a to je dobře. Dopolední lyžování jsem málem nepřežila, strašně mě bolele ta hlava. Odpoledne jsem proto nešla lyžovat. Hrůůůůza večer se ty dvě kámošky zase rozhádaly a tentokrát je to dost drsné. Ale doufám že se udobří.
Sobota 16.3: Odjíždíme domů. Už včera jsme si zbalili a ráno jedeme domů. Cesu jsme přežili jinak bych vám sem nemohla napsat tento článek. Mrkající
Jestli máte nějaké otázky tak mi napište ráda vám odpovím
Papááá Vaše crazyKate

Sorry, ale máme lyžák

8. března 2013 v 21:44 | crazyKate |  Aktuality
Jak už jste asi pochopili z nadpisu, máme lyžák. A bohužel nám rodiče nedovolili vzít si sebou počítač(a stejně by to asi nešlo) Takže sem nebudeme moci dávat žádné články.
Jedeme do peci pod Sněžkou a já si s sebou beru jen snowboard a doufám že si to užiju. Jen mě trochu děsí, že má být až -14 stupňů a to je docela dost. Tak doufám, že nebudou sjezdovky ledové. No budu doufat, že se mi nic nestane (a samostřejmě ani nikomu jinému) a v Neděli 17.3 nás tu máte zpátky. A myslím že to tu bez nás ten týden vydržíte.
Tak se mějte hezky.
Vaše crazyKateUsmívající se

Deprese????

7. března 2013 v 21:18 | crazyKate |  Téma Týdne
Deprese???? No já taky bývám v depresi a opravdu to období nesnáším. Člověk je pak ze všeho otrávený a nedokáže se ničím zabavit. Já osobně jsem často i dost nesnesitelná, ale naštěstí nemám deprese často. Jen občas se naskytne doba kdy jsem ze všeho nervózní. Například nedávno byli u nás dva pánové a řešili s rodiči pojištění. Bylo to večer a oni u nás byli asi 2 hodiny (možná i víc). A já jsem se chtěla navečeřet, vykoupat se..... Ale nešloto protože ti dva trčeli u nás v jídelně, probírali něco s rodiči a mě a Terky si nikdo nevšímal(a navíc jeden ten pán strašně smrděl kouřem a nějakou strašně silnou voňavkou!!!!) Byla jsem z toho úplně na nervy bylo nesnesitelné jak tu byli a já nemohla dělat nic jako normálně. V takové situaci mám jen jediné řešeni: Nejlépe zalést do postele a pustit si hudbu do uší to mi vždy pomáhá. Někdy si jdu také dát teplou sprchu.....A samostřejmě dalším krokem je pro mě čokoláda. Já osobně miluji hořkou čokoládu a nebo oříškovou milku. Toto mi pomáhá na 100%.
A co pomáhá vám?????
Vaše crazyKateLíbající


Černá a bílá-SNY

6. března 2013 v 19:18 | crazyKate |  Černá a bílá
Tak a konečně je tady první kapitola mé nové povídky Černá a bílá. Je trochu kratší, ale sned se bude líbit a jak jsem slíbila nakonci je i obrázek, který sem sama namalovalaSmějící se. Povídku sem dávat velmi nepravidelně, prostě vždy, když budu mít napsanou novou kapitoluUsmívající se. A byla bych ráda za nějaké ta komentáře.
POZOR: Červený text je z pohledu Alsei A zelený z pohledu vypravěče(mě)

Sny

Jmenuji se Alsei, je mi 12let. Miluji zvířata a vlastně všechny živé tvory. Bohužel mě nikdo rád nemá. Ani má rodina mě nemá v oblibě. Žiji s rodiči a dvěma sourozenci, mladší sestrou Carli a starším bratrem Lianem. Moc se do naší rodiny nehodím, ostatní mají snědou pleť a světlé vlasy Všichni mi říkají,že jsem divná, blbá a takové ty jiné věci. Dokonce mi to říkají i rodiče, což je opravdu nepříjemné! Ale co je divného na obyčejné holce s dlouhými černými vlasy a bledou pletí. No možná ta nezvykle bledá pleť. Co já vím..... Někteří mi dokonce říkají, že jsem čarodějnice nebo někdo jiný z fantazii říše, ale kdybych byla, tak bych o tom snad něco věděla. Ale já o tom nic nevím, ledaže......ale to není možné. No leda že by byl moje sny skutečností, ale to není možné.
Je nedělní ráno. Alsei sedí na své posteli a přemýšlí.
"Zase se mi zdálo o té fantazii zemi. Bylo to opravdu divné. Nejdříve jsem byla v nějakém divné. Příbytku, byl tam stolek a na něm byla postavená sklenice a v ní nějaká zelená tekutina. Něco mi říkalo, ať ji nepiju, ale já to přesto udělala. A najednou jsem se proměnila v malinkou myšku. Byla celá černá s bílým ocáskem a hrozně malinká." říká Alsei a v ruce drží svého milovaného plyšového medvídka Meldona (David). V pokoji kromě ní a Leonarda nikdo není. Jí to však nevadí vše svěřuje Meldonovi. Je jí jedno, že by to někomu mohlo připadat hloupé, navíc to nikdo neví!!! "A i kdyby byly ty sny pravdivé nikdo tomu neuvěří, protože není nikdo komu bych to mohla říci."povzdechne si.....

Volné desingy se zvířaty

4. března 2013 v 20:03 | crazyKate |  Volné desingy
Mám tu pro vás tři desingy. Jsou hlavně pro milovníky zvířat. Myslím že nejsou úplně špatné a doufám že je oceníte. Vaše názory pište do komentářů. Ráda ocením jakékoliv připomínky abych mohla chyby napravit a příště jsem je neudělala.Smějící se

Zde jsou:

První "Potkani & Potkánci"
Vybrala jsem dva co se mi nejvíce líbili. Ten na koloběžce mě zaujal už dříve. Kdo by go chtěla pište do komentářů.Mrkající

A teď dvy se zebrama:
Mě se hodně líbí různo barevné věci a tak i ta zebra je barevná!!!!

Bonus:

Teď jeden obyčejnější se zebrou, ale mě se i tak líbí.
Doufám, že jsem vám dala na výběr pěkné věci a že se zalíbíSmějící se
Vaše Kačka

Moje prázdninová tvorba

4. března 2013 v 8:34 | crazyKate |  Moje tvorba
Myslím, že jsem vám to ještě neřekla ale já opravdu miluji kreslení. Kreslím všude ve škole, doma, na dovolené........
Nevím jestli mi to jde, ale myslím že ty obrázky nejsou úplně špatné. Pište jestli se líbí nebo nelíbí. Ocením všechny připomínky, kritiku či pochvalu.Usmívající se

Tady je:

První je plačící dívka v tureckém sedu. Myslím že se mi docela povedla akorát má trochu hubené ruce.Mrkající

Hrozně ráda kreslím oči tady jsou některé z mých pokusů:
První klasické s kratšími řasami. Je to můj úplně první výtvor na jarních prázdninách.
Tohle oko se milíbí ze všeho nejvíce. A myslím že je opravdu nejhezčí z mých prázdninových výtvorů.......