Poznatky z lyžáku

16. března 2013 v 21:03 | crazyKate |  Aktuality
Já osobně jsem si lyžák užila. Bylo to fakt super pro všechny až na pár malíčkostí........Pro všechny???? No to opravdu ne. Spolužačka si zlomila ramení kloub a je v nemocnici. A zbytek nepokojů a zážitků najdete v mých POZNÁMKÁCH.

Moje poznámky:

Sobota 9.3: Odjíždíme ne lyžák. Supéér sedm dní pohody. Ale ta cesla...3 hodiny v autobuse Néééé.
17:15 konečně jsme v Peci pod Sněžkou. Všichni začali jásat, ale to jsme ještě nevěděli co nás čeká. Věci nám vzala rolba. Ale my jsme museli šlapat půl hodiny nahoru k chatě ROZKOŠ.
Neděle 10.3: Dnes se učitelé rozhodli že zůstaneme na MINI vleku u chaty. Byůa to dost nuda, protože tan kopec byl hrozně malej. A čekali jsme hrozně dlouhou frontu na vlek. Ale učitelé chtěli abychom se rozjezdili. A jedna dobrá věc kámoška Viki má svátek.
Pondělí 11.3: Dnes jsme jeli na Bramberk, což je sjezdovka u které je lanovka a je dobrá. Večre jsme já, Terka a ještě jedna kámoška jeli domů. Protože v úterý nás čeká volejbalový zápas. Cesta uběhla docela dobře.
Úterý 12.3: Vstávaly jsme strašně brzo. Už v 7:14 nám jel vlak. I když jsme vyhrály v zápase jen jednou, myslím že jsme si hezky zahrály. A i pan učitel nás pochválil. A co zatím dělali ostatní na lyžáku????? Dopoledne zůstali na chatě a váleli se a odppoledne šli na procházku. Jednoho kluka strašně rozbolelo břicho a museli ho odvézt do nemocnice. Asi v 17:00 jsme se vrátily a byly jsme úplně mrtvý. Večr se všichni dívali na fotbal. A hrozně u toho řvali. Usmívající se
Středa 13.3: Lyžování bylo super. Ale večer se moje dobré kamarádky pohádaly a já nevěděla na čí straně stát bylo to hrozné. A dost mě to překvapilo, protože to byly NEJNEJ kámoškyNerozhodný.
Čtvrtek 14.3: Ty dvě holky jsou úpně vyřízené. Spolužačka Bára spadla a bole lo ji rameno a tak ji odvezla horská služba. No nicméně jinak lyžování bylo fajn s jednou z těch holek jsme složily dvě super písníčky ale odpoledne jsem nešla lyžovat, protože mě bolela hlava. Dozvěděly jsme se že bárá má to rameno zlomené a že jí budou muset operovat a tak jsme jí zavolaly a dost se té operace bojí.
Pátek 15.3: Stále mě hrozně bolí hlava, ale dala jsem si prášek a šla jsem lyžovat.Ty dvě holky se usmířily a to je dobře. Dopolední lyžování jsem málem nepřežila, strašně mě bolele ta hlava. Odpoledne jsem proto nešla lyžovat. Hrůůůůza večer se ty dvě kámošky zase rozhádaly a tentokrát je to dost drsné. Ale doufám že se udobří.
Sobota 16.3: Odjíždíme domů. Už včera jsme si zbalili a ráno jedeme domů. Cesu jsme přežili jinak bych vám sem nemohla napsat tento článek. Mrkající
Jestli máte nějaké otázky tak mi napište ráda vám odpovím
Papááá Vaše crazyKate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama