Moje každodenní nedočkavost

11. dubna 2013 v 19:40 | Kachna |  Téma Týdne
Taky znáte ten pocit jak něco chcete a ono to ne a ne přijí??? ANO je to nedočkavost. Já se s ní potýkám skoro každý den. Musím přiznat,že jsem velmi nedočkavá, ale co se dá dělat už to tak prostě je:) Nedočkavost je hrozná vlastnos, ale bohužel každý znás má kousek té nedočkavosti v sobě. Někdo více někdo méně, ale člověk za to přece nemůže vždyť se tak prostě narodil.
Moje nedočkavost se týká hlavně cestování vlakem(Cestuju jím skoro každý den). Úplně nesnáším to jak čekám na nárdaží a oni najednou hlásí že vlak má spoždění 15min, pak že ještě 10min, pak 12min....No prostě hrůza. A jednou se nám s Terkou stalo, že jsme přišli bna vlak v 18:15, ale ten nám ujel no a další jel až za čtvrt hodiny. No to by bylo ještě v pohodě, jenže pak hlasili že má 20 min zpoždění. Cca po 10 minutách hlásily že zpoždění je celkem 40min no a tak jsme jely domu vlakem ve 20:18!!! Opravdu hrozné.
No a další nedočkavost prožívám právě teď. Ve škole jsme dostali zadanou domácí slohovou práci. Jenže po odevzdání paní učitelka zjistila, že několik lidí to opsalo z internetu, a tak jsme to dnes psali znova jsem velmi nedočkavá co dostanu.
To to je asi vše!
Kachna:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama