Červen 2013

B.G.C na prázdniny

28. června 2013 v 11:00 | Kačka |  Big Graphic competition
Stejně jako u B.L.C jsem se rozhodla dát práci na celé prázdníny.
Tak tady je:

Design: Téma:s Katy Perry

PNG: Téma:1x Justin Bieber
1x Bela Thorne

Popisky do komentářů: Téma: 1xčervený
1xzelený
1xmodrý
Na jednom bude napsáno New nebo Nový na druhém Host a na třetím Admin

Awatary: Téma: 4xPes

Všechny výtvory posílejte do 1.září 2013 na e-mail katka931@seznam.cz

Kachna:)

B.L.C. na prázdniny

27. června 2013 v 21:46 | Kačka |  Big Literary Competition
Jelikožtu o prázdninách moc nebudeme,rozhodla jsem se zadat na prázdniny více věcí,které máte napsat. Není udané co je bonu,protože vše je povinné,ale nebojte není toho extra moc:)

1.Povídka: Téma:Mé vysněné prázdniny
Délka:Alespoň 1 stránka ve wordu

2.Povídka: Téma:Nakupování
Délka:alespoň půl stránky ve wordu

1.Báseň: Téma:Píseň
Délka:minimálně pět rýmů

2.Báseň: Téma:Holky a kluci
Délka:Minimálně šest rýmů

Nakonec teda ještě bonus: Povídka: Téma:Celebrita
Délka:min.1 stránka ve wordu

Vše posílejte do 1.září 2013 na e-mail katka931@seznam.cz

Papa Vaše Kačka

Rande v Holywoodu

27. června 2013 v 14:10 | Kachna |  Příběhy o všem možném
Už je to déle co jsem psala tuto povídku. Psala jsem ji do soutěže na blogu Coco. Zadání bylo Rande v Holywoodu,téma mě velice zaujalo a napsala jsem povídku na necelé dvě stránky ve wordu. Není krátká,ale ani příliš dlouhá. Coco mě za ní chválila. Tak co pochválíte mě i vy?? Nebo se vám nelíbí??

Je mi 23 let. Studuji na divadelní akademii. Herectví mě baví a s některými kamarádkami hrajeme i některé menší role v malých divadlech. Letos na jsem na divadelní akademii poslední rok a to je super,protože v posledním ročníku se vždy jezdí někam na dvouměsíční zájezd...takže letos jedeme my!! Už se nemůžu dočkat,až nám dnes zdělí kam se pojede....

"Posaďte se"řekla paní učitelka,když vstoupí do třídy. Všichni se hlučně posadíme. "Jak jistě víte"začne mluvit paní učitelka "každý rok pořádá naše škola zájezd pro studenty posledního ročníku. Zájezd je založen na tom,aby jste se nebáli vystupovat i před spoustou lidí a také na to,aby jste se potrénovali v praxi.Určitě vás všechny moc zajímá,kam se pojede letos"řekne a celá třída zneklidní."No tak já vás nebudu déle napínat. Jedeme do Los Angeles přímo do Hollywoodu!" hned jak to dopoví všichni si začneme vzrušeně něco šeptat. "Zájezd pořádá škola,takže je zadarmo a bude se konat od 20.dubna do 22.června....celý zbytek hodiny vysvětlovala jak bude zájezd probíhat,ale myslím že ji nikdo neposlouchal,protože všichni byli ze zájezdu tak unešení,že jim ylo jedno co říká.

"Tak a je to tu"řekla jsem si když jsem se 20.dubna ráno probudila. Všichno odpočítávali dny než se na zájezd pojede,až to vypadalo že ten den nikdy nepřijde. Rychle jsem se oblékla a pádila jsem dolů na snídani. Tu jsem do sebe nasoukala a šla jsem se sebou něco udělat do koupelny. "Co jsem to musela v noci vyvádět,když vypadám takhle"pomyslela jsem si,když jsem uviděla jem se mi vlasy ježí na hlavě. Nicméně jsem si je dala do copu,takže nebylo vidět jak vypadají.
Když jsem přišla do letištní budovy na předem dohodnuté místo,nikdo tu nebyl. Teda byl tu jeden kluk,neznala jsem ho,ale on najednou vyndal cedulku s názvem naší školy,a tak jsem pochopila,že letí s námi. "Hej ty chodíš do téhle školy?"zeptal se najednou a otočil se na mě. Byl pohledný,ale nezmohla jsem se na slovo. Byla jsem vylekaná z toho jak na mě najednou promluvil a také z toho jak byl hezký. "A ano"řekla jsem po chvíli."A vy jste kdo?" zeptala jsem se. "No jmenuju se Marco a chodil jsem do týhle školy,ale mynulý rok jsem vyšel."odpověděl mi. "Aha"řekla jsem udiveně "Já jsem Elizabet ale všichni mi říkají je "Ell" povídali jsme si tam ještě nějakou dobu ani nevím jak dlouho to bylo,protože jsem si ho celou dobu prohlížela. Když všichni přišli,uvědomila jsem si,že tu není má kamarádka,se ktarou jsem měla sedět v letadle a tak jsem se podívala na mobil,jestli mi nenapsala. A opravdu,napsala mi že jí je velmi špatně,takže nepojede.

PNG Damon

26. června 2013 v 21:32 | Kachna |  PNG
Tak dnes jsem udělala další PNG. Je s Damonem z Vampise Daires. Kamarádky se na ten seriál dívá a poprosila mě,abych s Damonem udělala PNG. Udělala jsem PNG s takovým jakoby stínem a dozdobila brushema:)Jednoje dozelena a druné do červeno růžova...možná si říkáte proč dávám ke klukovi růžovou,ale on má růžový tričko tak proč ne??
První je zelený a myslím že se celkem povedlo...co myslíte??
A tady je to do růžova.Tak který je hezčí??¨

Kdyby jste měli nějaké nápady nebo přání,v jaké barvě nebo s kým chcete PNG udělat tak napište a já ráda vytvořím. Také si můžete něco objednat:D
Kachna:)

Páteční výlet

25. června 2013 v 17:54 | Kachna |  Aktuality
V pátek jsme byli v Praze,ve "workshopu" u muzea Karla Zemana. Byla to zábava. Točili jsme zde jednoduchá videa. Jedna skupina dělala postavy z modelíny a druhá skupina z papíru. Já dělala z papíru,ale myslím že obě možnosti byly zábavné. Protože se mi videa líbí,rozhodla jsem se,že je sem dám. Tak se na ně podívejte,ale neočekávejte nic extra,když to dělala parta sedmáků:D
Tohle je to z modelíny. Docela se jim povedlo ne??
To naše je taky hezký ne?? Nechci nás nějak chválit,ale napoprvý je to good:D

A tady ještě nejaké fotky,krásného počasí v Praze:
Pražský hrad v pozadí
Já a kamarádka u Josefína
Karlův most a pražský hrad
Kamarádky u Vltavy

Omlouvám se za kvalitu fotek,ale jsou focené na můj mobil:) Je hustý jak v pátek bylo krásně a teď je u nás přímo hnusně. Prší prší,jen se leje....ježiš jsem jak malá,ale jeto pravda...prší tu pořád!!!
Doufám že je u vás líp než tady:)
Papa Vaše Kachna

Volná grafika

24. června 2013 v 20:36 | Kachna |  Oddělovače
Rozhodla jsem se,začít dělat více voné grafiky pro vás. Budu dělat PNG,oddělovače,popisky do komentářů,popisky do menu a občas nějaký ten design....Můžete si u mě i něco objednat,ale když sem dám něco co můžete použít,třeba si i něco objednáte:DNebudu dělat nic extra složitého,ale teké ne nic nepěkného. Oddělovače a popisky budu dělat vždy ve více byrvách,abyste si mohli vybrat co se vám nejvíce hodí.
Dnes jsem udělala oddělovače. Mám už je připravené déle podle návodu od Calsee. Dnes jsem je jen dodělávala:)
Jsou to dva typy,vždy v osmi barvách:
[ostatní v celém článku]

Zase nějaká ta grafika

24. června 2013 v 15:39 | Kachna
Jak jsem už psala včera,nestíhám. Ale přece jenom jsem si našla chvilku a udělala jednoduché PNG a oddělovač. Obě věci jsou s cupcakem a myslím,že nejsou úplně špatné. Večre sem asi dám,ještě nějkou tu volnou grafiku pro vás.
A tady jsou mé výtvory!!!
PNG
Oddělovač
Jestli se vám něco líbí,tak klidně použijte,ale uveděte zdroj.

Jakoukoli grafiku můžete objednat ZDE

Kachna:)

B.L.C 3.kolo

23. června 2013 v 7:30 | Kachna:) |  Big Graphic competition
Omlouvám se,ale vůůůůůůůůbec nestíhám,ale snad to bude pžíští týden lepší...
Nicméně jsem se rozhodla dát sem zadání 3.kola B.G.C.
A tady je:

Zadání:

Oddělovač
Téma:nějaká celebrita a nějaké zvíře(každý oddělovač s celebritou i se zvíř
Počet:2x s celebritou a 2x se zvířetem
Odevzdat do:27.6. 2013
E-mail:katka931@seznam.cz

BONUS:

Jednoduchý design
Téma:Demi Lovato
Odevzdat do:27.6. 2013
E-mail:katka931@sezam.cz

Myslí,že zadání není tak složité. Design může být jednodušší a doufám,že tentokrát pošlete všichni!!! Protože do 2.kola poslala jen Celsee a Elizabett!!!!

Kachna:)

PNG Nina Dobrev

21. června 2013 v 12:24 | Kachna |  Grafika na přání
Ahoj udělala jsem PNG s Ninou Dobrev,tak snad se líbí. Je jednodušší a není u něho nápis,protože jsem ho dělala narychlo:)
Tak jak se líbí?? Jinak kdo chce může si u mně objednat grafiku. Dělám PNG,oddělovače,awatary,popisky do menu,popisky do komentářů....a občas i designy. Sačí když napíšete:
1.Co(awatar,PNG...)
2.S kým/čím,nebo téma
3.barvy
4.nějaké orázky co chcete(jestli chcete)
5.Co ještě chceš dodat...
6.e-mail
Tak to je vše.Mějte se famfárově:D
Kachna:)

B.L.C vyhodnocení 2.kola

20. června 2013 v 21:26 | Kachna |  Big Literary Competition
Ahoj tak je tu konečně vyhodnocení 2.kola B.L.C.!!!!
Nebudu to dále protahovat,jdeme rovnou k věci.

Wendyss
Sen
Procházím se krásnou krajinou, dá se říci i lesem. Jde slyšet jen zvuk pípajících ptákůa šumění stromů. Najednou se podívám za sebe a vidím osobu mužského pohlaví. Blíží se ke mě bíž a blíž.Je to pocit nedočkavosti.. Už je skoro u mě... "Crrrr!" něco najednou zazvoní. Podívám se na budík a jsou teprve čtyři hodiny ráno. "Vždyť jsem si ten budík nastavovala na šest hodin!" Pomyslela jsem si a vypla budík. Vždyť jednou školu vynechat můžu. Když to vypadalo, že už usnu, zase to zazvonilo. Budík byl vypnutý. To mám snad halucinace? Zase jsem si lehla a spala dál. Asi po deseti vteřinách zase ten zvuk. Už jsem se teda pěkně naštvala. Přemýšlela jsem, co by to tak ještě mohlo zvonit. A v tom mi do přemýšlení něco zakřičelo. "Terrý!" Byl to znýmý hlas a mě to v té chvíli konečně docvaklo. Byl to zvonek. Utíkaa jsem otevřít. Neměa jsem ani trochu tušení že ve dveřích potkám zrovna.. "Tati!" vykřikla jsem a padla mu přímo do náruče. "Ahoj Terry, jaktože mi neotvíráš?" zeptal se mě ze smíchem. "Dlouhej příběh, teď pojď dál." Pozvala jsem tátu dál. Sedl si na gauč a samozřejmě zapnul televizi. Jen jsem zakroutila hlavou a šla udělat čaj. Když už byl hotov, sedla jsem si vedla taťky a začali jsme si povídat."A tati?" "No?" "Vy už jste se s mámou dali dohromady?" zeptala jsem se. "Ne, ale snad se to po téhle bonboniéře a růži zlepší." řekl táta a mírně se usmál. Ještě jsme si tak povídali, když v tom mě napadlo, že zrovna mu bych mohla svěřit svůj sen." Tati, s něčím se ti musím svěřit." řekla jsem. "Klidně, a s čím?" Začala jsem vyprávět. "Víš, Terry, nemusíš mít starost, může to být prostě jen nějaké znamení, nebo to taky nemusí znamenat nic." "Díky." řekla jsem. O pár týdnů později, když už se na to zkrátka zapomělo a rodiče se dali dohromady jsme se vypravili do lesa na hřiby. "Lilly, jdi tama, já půjdu tama a ty Terry tama." Táta postupně ukazoval na všechny strany. Já s mamkou jsme jen přikývly a šly tam kam jsme měly. Hledala jsem dlouho, ale nemohla nic najít. A když jsem si to uvědomila, tak ani rodiče. Vzdychla jsem ,opřela se o strom a sjela dolů. Najednou jsem naproti sobě uviděla osobu. Blížila se a vypadalo to na kluka. Už byl blíž, blíž a pak už u mě. Pot mi tekl po zádech a bála jsem se. Ale jeho rty mi ukázali, že nemám čeho......
Dulce Nika:wow. Zo začiatku to bolo dosť také hororové a mi to pripomenulo tú jednu časť z Nespútaného anjela... :D potom to bolo zasa také iné a koniec bol úplne, že mega, lebo som vôbec taký nečakala. Super napísané... :) 10 bodov
Kachna:Fakt pěkná. Úplně mě dostala. Moc pěkně napsané a kráááásný konec:)10bodů

10 bodů


B.L.C 3.kolo

19. června 2013 v 20:16 | Kachna |  Big Literary Competition
Ahoj všichni. Moc se omlouvám,že jsem ještě nanepsala hodnocení 2. kola,ale vůbec nestíhám. A tak jsem se rozhodla,že dám dnes alespoň zadání 3.kola. Vyhodnocení snad stihnu zítra:D

Zadání:

Povídka
Téma:Vtipné rande
Délka:Min.3/4 stránky ve wordu a max. 5 stránek
Odevzdat do:23.6. 2013
Na e-mail:katka931@seznam.cz

Bonus:

Téma:Mé pocit(napište co právě cítíte v nějaké pěkné literární formě)
Délka:Min. půl stránky ve wordu
Odevzdat do:23.6. 2013
Na e-mail:katka931@seznam.cz
Tak se mějte fajn.
Vaše Kachna:)

Grafika-Pretty Little Liars

17. června 2013 v 13:07 | Kachna |  Grafika na přání
Ahoj tak jsem po výkendu zpět. Dnes jsem nebyla ve škole,protože naše třída jela na výlet a já kvůli výronu NE. A tak jsem měla spoustu času na dělání grafiky. Dlouho mě nenapadalo co udělat,ale nakonec jsem se rozhodla pro Pretty little liars. Kamarádka ten seriál miluje,tak jsem udělala PNG/awatar a čtyři PNG na toto téma:D
Něco mezi PNG a awatarem.
PNG se Spencer.
PNG s Hanou.
PNG s Emily.
PHG s Airou.
Jestli se ti něco líbí a chceš to použít,použij ale...
Napiš že si bereš.
Nevidávej za své.
A uveď zdroj.

Tak doufám,že se líbí. Co se vám líbí nejvíce???
Kachna:)

Paul Weasley

14. června 2013 v 18:32 | Kachna:) |  Grafika na přání
Na přání Romi jsem udělala grafiku s Paulem Weaslym.
Tak doufám že se líbí.

PNG/Awatar a oddělovač v jedné barvě.:)
A ještě jedno PNG.
Jestli se ti něco líbí...použijto.
Ale nevidávej za své.
Uvěď zdroj.
A napiš že bereš:)
A o výkendu tu nebudeme,takže nepřibydou nové články:(
Kachna:)

B.G.C 1.kolo vyhodnocení+2.kolo zadání

13. června 2013 v 19:41 | Kachna:) |  Big Graphic competition
Tak je tu vyhodnocení 1. kola a zadání 2. kola.
Poslali všichni až na Domi♥ a tam mi může posat do zítřka...pak už to nebudu počítat.
Hodnotím já,Tkanice a Lynx:)
A připomínám,že hodnocení je čistě náš názor a nemusí se vám líbit,ale nechci číst žádný hnusný,výhružný nebo vulgární komentáře!!!

Calsee

Tkanice:Hezké fotka. Pěkně sladěné barvy,líbí se mi přechod do průhledna a stín. Dávám 9 bodů.
Lynx: 6 b. Barvy jsou hezky sladěné, lehké efekty jsou hezké a písmo ladí a fotka jeee dobrá...
Kachna(já):Hezky sladěné barvy. A moc se mi líbí ta vlnovka(nebo co) za ním. 9 bodů

8 bodů

[více v c.č.]

PNG Keegan Allen

12. června 2013 v 19:57 | Kachna |  Grafika na přání
Na přání Lyxn jsem uděla něco s Keeganem Allenem,je docela hezkej ne??(myslím Keegana) Možná udělám ještě něco. Pište jestli se líbí nebo ne:)
Pište co chcete za grafiku. Udělám vše co dokážu:D
Kachna:)